Koło programistyczno-matematyczne |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
środa 15,30-17,45 / piątek 14,45-15,30 |
|
Koło projektowanie komputerowe |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
środa 15,00-18,00 |
|
Koło piłki siatkowej SP33 |
SP33, ul. Zamenhofa 56 |
wtorek 14,30-16,00 |
|
Koło gry na instrumentach - keyboard |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
środa 15,30-18,30 |
|
Koło j. angielskiego I-III |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
czwartek 14,00-15,30 |
|
Koło gier i zabaw multimedialnych |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
czwartek 17,30-19,00 / piatek 17,45-19,15 |
|
Koło j. angielskiego IV-VIII |
OPP3, ul. Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
czwartek 15,30-17,45 |
|
Koło informatyczne dla dzieci |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
wtorek 15,00-18,00 |
|
Grupa taneczna "Koliber I" |
SP6, ul.Klonowa 23 |
piątek 15,00-16,30 |
|
Koło matematyczne gr. młodsza |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
wtorek 17,45-18,30 |
|
Koło matematyczne gr. starsza |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień/ poziom -1) |
wtorek 18,30-19,15 |
|
Koło komputerowe dla zaawansowanych |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
czwartek 15,15-17,30 |
|
Koło komputerowe dla poczatkujących |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
piątek 15,30-17,45 |
|
Koło taneczne "Kontrast I" |
SP36, pl. Warszawski 6 |
czwartek 11,30-16,00 |
|
Koło taneczne "Kontrast II" |
SP8, ul. Wajdy 7 |
poniedziałek 14,00-17,00 |
|
Koło taneczne"Kontrast III" |
SP8, ul. Wajdy 7 |
środa 14,00-17,00 |
|
Koło taneczne "Kontrast IV" |
SP7, ul. Pokoju 41 |
wtorek 14,30-17,30 |
|
Koło plastyczne |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
wtorek 16,15-17,45/ piątek 15,00-18,00 |
|
Koło badmintona |
SP33, ul. Zamenhofa 56 |
środa 13,00-14,30 |
|
Grupa taneczna "Koliber II" |
SP6, ul. Klonowa 23 |
poniedziałek 15,45-17,15 |
|
Grupa taneczna "Koliber III" |
SP6, ul. Klonowa 23 |
poniedziałek 17,15-18,45 |
|
Koło artystyczne "Młodzi śpiewają" |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
wtorek 15,30-18,30/ czwartek 17,00-18,30 |
|
Koło zespół wokalny |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
czwartek 15,30-17,00 |
|
Koło plastyka dla malucha |
OPP3,ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
wtorek, środa 13,30-15,00 |
|
Koło gier i zabaw umysłowych |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
piątek 13,30-15,45 |
|
Koło tenisa stołowego |
SP5, ul. Królewska 4 |
środa 14,30-16,00 |
|
Koło piłki siatkowej SP5 |
SP5, ul. Królewska 4 |
piątek 14,20-16,35 |
|
Koło gier i zabaw komputerowych |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
poniedziałek 15,00-18,00 |
|
Koło technik graficznych |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
poniedziałek , środa 16,30-18,00 |
|
Koło biegów na orientację |
ZSO5, ul.Piłsudskiego 29 |
poniedziałek 15,20-16,50 |
|
Koło grie i zabaw sportowych |
ZSO5, ul.Piłsudskiego 29 |
środa 14,20-15,50 / czwartek 15,00-16,30,00 |
|
Koło rękodzieła i szycia |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
wtorek, środa 14,00-15,30 |
|
Koło szachowe |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
środa 17,45-19,15 / piątek 15,45-19,15 |
|
Koło gry na instrumentach - gitara |
OPP3, ul.Zamoyskiego 2 (Wieża Ciśnień /poziom -1) |
poniedziałek 14,15-17,15 |
|
Koło plastyczno-teatralne "PIK-POK" SP |
OPP3 ul. / III LO ul.Sienkiewicza 33 |
czwartek 15,45-18,00 |
|
Koło Grupa teatralna "Rozlegulowani" Gim. |
ZSO ul.Wolności 323 /OPP3 ul.Opolska29 / III LO |
wtorek 15,00-18,45 |
|
Koło Grupa teatralna "Nieoetykietkowani" LO |
ZSO ul.Wolności 323 |
poniedziałek, piątek 15,00-18,45 |
|
Koło sprawnych rąk |
ZSP9-SP46 ul. Gwarecka 15 |
środa 12,50-15,05 |
|